Kategorie

Części i akcesoria Subaru, Mazda, SsangYong

Newsletter

Dział sprzedaży hurtowej

Działalność działu sprzedaży hurtowej została ukierunkowana na kompleksowe zaspokajanie potrzeb klientów instytucjonalnych (sklepy, warsztaty samochodowe, firmy flotowe), którzy codziennie w swej pracy mają do czynienia z obsługą i naprawą samochodów. Dział obsługi firm postawił sobie za cel stworzenie takich warunków współpracy z klientami, aby proces zakupu części w naszej firmie kojarzył im się z szybkością działania, solidnością, profesjonalizmem oraz wysoką kulturą obsługi.

Długoletnie doświadczenie na rynku części zamiennych pozwala nam na zaproponowanie Państwu bardzo dobrej oferty oryginalnych części zamiennych do takich marek samochodów jak Subaru, Mazda i SsangYong.

Dajemy Państwu możliwość korzystania z autorskiego programu, którego celem jest zapewnienie klientom hurtowym dostępu do wysokiej jakości oryginalnych części zamiennych oraz możliwości korzystania z najnowszych rozwiązań technicznych i podnoszenia swoich standardów wobec coraz silniejszej konkurencji i stale rosnących wymagań rynku motoryzacyjnego.

 

PHU ZDANOWICZ  to przede wszystkim:

- sprawna i fachowa obsługa w zakresie specyfikacji potrzebnych części

- korzystne warunki sprzedaży (rabaty, akcje promocyjne, oferty specjalne)

- dogodne formy płatności (przelew bankowy o przedłużonym terminie płatności*)

- realizacja zamówienia części nietypowych w terminie od 1 dnia

- wsparcie marketingowe

- ogólnopolska gwarancja na zakupione części zamienne

- możliwość dostępu do specjalistycznej informacji technicznej

- wsparcie katalogami części

 

*Dla stałych klientów PHU ZDANOWICZ Sp. z o. o.